Çocuk Masa ve Sandalye Takımı

Çocuk Masa ve Sandalye Takımı
Çocuk Masa ve Sandalye Takımı

Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın yiyip içtiği şeylerin önemi kadar, kullandıkları eşyalarda aynı derecede önem taşımaktadır. Sağlıklarını olumsuz yönde etkileyecek PVC ürünlerden kaçınmak, anne ve babalar için çocuklarına karşı olan sorumluluklardan bir tanesidir. Çocuk masa ve sandalye takımı gerek oyun amaçlı gerek etkinlikler için sıklıkla kullanılan ürünler arasında yer almaktadır.

Çocuklarımızın oyunlar oynarken veya boyama yapmak, oyun hamuruyla oynamak gibi etkinlikler yaparken kullanacağı masa ve sandalyelerin doğa dostu malzemelerden üretilmiş olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir. Bu mobilyalar için en doğru karar, sağlıklı olan boyasız ahşap malzemeler tercih etmek olacaktır.

Dekoratif olarak güzel görünmesi de gerekli olan bu ürünler için tasarımcılar farklı modeller üretmektedir. Yaş grupları iç ayrı ayrı ve özel olarak üretilen bu mobilyalarda önemli olan bazı hususlar bulunmaktadır. Sizler için bunlardan kısaca bahsetmek istiyoruz.

  1. Çocuğunuz sandalyesine oturduğunda, masa ne çok alçakta ne çok yukarda olmalıdır. Bu el ve göz koordinasyonunu sağlamak için oldukça gereklidir. Alçak bir masa bel ağrısı yapabileceği gibi, çok yüksek bir masa da oyunlarından zevk alamamasına sebep olabilmektedir.
  2. Kullanılacak malzemenin doğa dostu bir ürün olması gerekmektedir. Özellikle küçük çocuklarda temas sıklığının fazlalığı ve neredeyse buldukları her şeyi ağızlarına götürme eğilimi olduğu için bu konuya özellikle dikkat etmelisiniz.
  3. Çocuk masa ve sandalye takımı tercihinde sağlamlık da önem arz etmektedir. Ek yerlerinin sağlamlığının yanında kullanılacak materyallerde sağlam olmalıdır. Fazla hareketli olan çocuklarımızın can sağlığının korunması için olmazsa olmaz kaidelerden biri de bu konudur.
  4. Son olarak elbette tasarım konusu önemlidir. Özellikle masa kenarlarının sivri olmaması çocukların olası bir çarpma durumunda yara almasının önüne geçecektir. Ayrıca tasarımın güzel olması görsellik açısından da dikkat edilmesi gereken bir konudur. Çocuğun severek kullanmasının yanında, odada bulunan diğer eşyalar arasında sivrilmemesi gerekmektedir.

Çocuk Masa ve Sandalyesi Temin Ederken Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Öncelikle sizin çocuklarınızı en az sizin kadar önemsediğimizi bilmenizi isteriz. Onların başına gelebilecek her türlü zarara karşı önlem almakta ve buna uygun mobilyalar tasarlamaktayız. Bugünün çocuklarının yarınlarımızı şekillendireceğinin idrakinde olan bir firma olarak, ticari kaygılardan uzak durmaktayız. Önceliğimiz insan sağlığı ve müşteri memnuniyetidir.

Kullandığımız malzemelerde çevreye zarar vermemeyi ve doğaya saygı duymayı bilen bir firma olmamız da tercih sebepleri arasında yer alabilmektedir. Tedarik ve satış sonrasında sunduğumuz ulaşılabilirlik ilkesi sayesinde, kurulum ve kullanım konusundaki her türlü sorunuza cevap vermekteyiz.

Herkesin ulaşabileceği fiyatlarla ürün satışımız sayesinde, kaliteli ve dayanıklı ürünlerin tüm kullanıcıların evlerine ulaşmasını hedeflemekteyiz. Fiyat kalite ilişkisini harmanlayıp müşterilerimizin beklentilerinin üstünde ürünler üretmekteyiz. Çocuk masa sandalye takımı da dahil olmak üzere, tüm ürünlerimizin arkasında durmaktayız.


TOP